yerlİ malı yurdun malı

Yerli Markalar

arcelik

15 Yanıt to "arcelik"

arçelikve bekoya israil malı deniyor gerçekten türkmalımı ne olur cevap yazın aytaç bingo yok onlar türk malı değilmi yardımcı olun allaha emanet olun hepiniz gazzelilere dua edin neolur mescidi aksayı yahudilerden kurdarsınlar

arçelik ve beko israil malı değilmi kardeşim cevap yazın bencde

arçelik koç un degilmi ve koç ta yahudi

Yemedi arkadaşlar. Site sahibi dumura uğradı herhalde cevap yazıp bu hatayı değiştirmeliydi.

KOÇ şirketi yerli olsa ne yazar adamlar belki filistine yardım etmiyor ama türk milletinin ümüğünü sıkıyorlar.Bu şirket mallarını boykot için çok uzaklara gitmeye gerek yok.

Her boykot kampanyasına hücum etmeden önce araştırmak gerekli.
Bu sitedekilerde güya hizmet için bu markaları işaretlemişler.
Ama yeşil sermayenin büyük bir kısmı koyulmamış.Aşikar bir taraf tutma var.

arçelik son yıllarda çok kalitesiz beyaz eşya üretiyor ve servisleride genelde çok yoğun(.. e tabi parçalar kısa ömürlü olunca süreklli arıza veriyor..) vee profesyonel çalışmıyorlar.. ben tavsiye etmiyorum..

Arkadaşlar Koç ailesi yahudi deniyor ve Arçelik ve Beko gibi Türkiye’de doğmuş ve büyümüş iki markayı yabancı sayıyorsunuz. Bence çok yanlış. Türkiyede doğmuş ve büyümüş bu iki markanın Türk ekonomisine çok büyük katkıları vardır. Bu aile yahudi bile olsa bu insanları dışlamamalıyız. Türkiye bir çok ayrı kökenli insanlardan oluşuyor. Dünyada tek ırktan oluşan bir ülke yoktur sanırım. Hepimiz bir bütün olmalı, ürünlerimize ve markalarımıza sahip çıkmalıyız.

BU SİTENİN TARAFGİR HATTA YAHUDİDEN YANA TARAF OLDUĞUNA İNANMAYA BAŞLADIM…YERYÜZÜNÜN EN BÜYÜK YAHUDİ ŞİRKETİ KOÇ-BEKO-DEMİRDÖKÜM HEPSİ AYNI FİRMANIN VE KOÇ AİLESİ ERKEK ÇOCUKLARINA ASLA MÜSLÜMAN BİR GELİN ALMAZLAR, KIZ ÇOCUKLARINI ASLA BİR TÜRKE, BİR MÜSLÜMANA VERMEZLER…AİLEDE RAHMİ KOÇ, MUSTAFA KOÇ’TAN BAŞKA TÜRK KALMADI…ZATEN ONLARDA KANLARI YAHUDİLEŞMİŞ, İSLAM DÜŞMANI OLMUŞ ZAVALLILAR…GEZİ OLAYLARINI VE BUNDAN SONRA BAŞIMIZA ÖRÜLECEK ÇORAPLARI, RAHMİ KOÇ, SALAMON DEMİREL, AYDIN DOĞAN, M.EMİN KARAMEHMET, GARANTİ VE İŞ BANKALARI VE PAPA PARTELEMOS PLANLADI VE İSRAİLDEN SONRA YURTİÇİ FİNANSÖRLERİ OLDULAR…BU FİRMANIN BURADA ZİKREDİLMESİ GAFLET DEĞİLSE İHANETTİR BENCE…

Türk Markası olması güvenilir olduğunun kanıtı değildir. Arçelik, Beko, Tamek gibi Koç grubu markaları Türkiye’ye bir yararları olmadığı gibi din düşmanlığında zirve yapmış isimler. Bunları kullanacağıma Alman malı kullanırım daha iyi.

ARÇELİK KOÇ FİRMASINA AİT VE KOÇ AİLESİ YAHUDİ KÖKENLİ ARÇELİK YERLİ MALI DEĞİL

alman malı kullanırım daha iyi demek israile destek vermenız anlamına gelir kardeşlerim .

iyiki varsınız …..TEŞEKKÜRLER…Cocuklugumun markası….

ARÇELİK , BEKO KOÇ FİRMASINA AİT VE KOÇ AİLESİ YAHUDİ KÖKENLİ ARÇELİK YERLİ MALI DEĞİL

ben de arkadaşlara katılıyorum. arçelik yahudi değil mi? bir an önce açıklama yapmalısınız. ülkemizi yabancı devletlerin pazarı olmaktan kurtarmalıyız. bunun için açıklamanızı bekliyoruz.

koç ailesi yahudi degildir sadece dolar zengınıdır yahudılerle baglatıları vardır dunya pazarına cıkmak ıstyrsanz mecbursunuz çünkü dünya pazarı onların elinde … çin de dahil olmak üzere rusya kovdu sımdı halı sıkıntılı

Bir Yerli Yahudi Markası ve Siyonist Marka

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s